Perkiön suku
 

mies

nainen

Klikkaa nimilaatikkoa linkkinä tekstiin


info

Yleiskuva

Aloita

Markus Kouko

Markus Kouko

Maria Mantila

Antti Kärki

Antti

Anna

Elias Kärkelä

N

Juho

Valpuri

N

Mikko Kärki

Heikki Iso-Loppi

Jaakko Keski-Loppi

Valpuri Kahra

Riitta Keski-Loppi

Yrjö Ilkka

Marketta Kahra

Heikki Kärkelä

N

Heikki

Matti Iso-Loppi

Heikki Latva-Loppi

N

Juho Kärkelä

Valpuri

Margareta Latva-Loppi

Jaakko

Samuel

Maria

N

Brigitta

Matti

Anna

Jaakko Jouppila

N

Jaakko Jouppila

Erkki Kärkelä

Matti

Beata

Erkki -

Jaakko Jouppila

N

Klementti

Beata

N

Jaakko Ilkka

Erkki Kivimäki

Pentti Ilkka

Heikki Jouppila

Hannu Peltoniemi

N

Valentin Peltoniemi

Jaakko Ilkka

Maliina

Maria Jouppila

Pentti Peltoniemi

N Peltoniemi

Mikko Ilkka

Elias

Agatha

Anna Peltoniemi

Kaisa

Mikko

N

N

N

Aune Ilkka

Seppi Seppilä

Maria Jouppila

Martti Seppilä

Klemetti

Josef Seppilä

N

Erkki

N

N

Petronella Seppilä

Heikki Kauppila

Dordi Yli-Kauppila

N

Knut Knuuttila

Liisa Filppula

Knut Knuuttila

Niilo Knuuttila

N

N

Jaakko Knuuttila

Mikko

Kaarina

N

Maria Filppula

Martti Hannuksela

Hannu Hannuksela

Tyni Havunen

N

Martti Havusela

N

Erkki Havusela

Maria Panula

Matti Havunen

N

Mikko Havunen

Valborg

Maria Havunen

N

N

Lauri Puntanen

Martti Puntanen

N

Heikki Puntanen

Perttu

Kerttu

N

Erkki Raski

Mikko Braski

Heikki Braski

Yrjö Braski

N

N

Pietari Braski

Olavi

Helka

Aune Braski

N

Perttu

Juho Braski

Maalin

N

Heikki

Antti Niininiemi

N

Erkki

Maria Niinimaa

Kaarle Niinimaa

Lauri Jääskeläinen

N

Pietari Jääskeläinen

Olli Jääskä

N

Sanna Putula

Pertti Jääskä

N

Erkki Kivimäki

N

Maria Putula

Pertti Putula

Sisilia Putula

N

Petteri Taipalus

Pentti

Jooseppi Seppi-Kokkola

Heikki Seppi-Kokkola

N

Klemetti Seppi-Kokkola

N

N

Jaakko Raskula

Knuut

Rasmus Rasku

Valpuri Raskula

N

N

Pietari

Tuomas -

N

Matti Ollila

Erkki Laulaja

Erkki Laulaja

Lauretius Laulaja

Kaarina Laulaja

N

Antti Laulaja

N

Maria Lehmälampi

Leobold Levula

Kaarina Levula

Maria Laulaja

N

Yrjö

Heikki

Anna

Erkki Villamo

Helena

N

Tuomas Villamo

N

Niilo Villamo

N

Yrjö Villamo

N

Tapani Villamo

N

Mikko Taipalus

Jaakko Karjanmaa

Valpuri

N

Juho Karjanmaa

Tuomas

Liisa

Heikki Seppälä

N

Matti Seppälä

Jooseppi Seppälä

N

Juho Niinimaa

Mikko Seppälä

N

Lauri Kokkola

N

Esko Kirkon-Kokkola

Simo Kirkon-Kokkola

Tuomas Kirkon-Kokkola

N

Jaakko

Heikki Kirkon-Kokkola

N

Pietari Hirvi

Agda Kirkon-Kokkola

N

Matti Antila

N

Marketta Kirkon-Kokkola

N

Simo Antila

N

Tuomas

Antti Antila

N

Marketta

N

N

Erkki Antila

Erkki

Kerttu

Mikko Antila

N

Valenti

Liisa

N

Yrjö

Yrjö Jääskä

Marketta Niinimaa

Erkki Saarijärvi

Heikki Jääskä

N

N

Heikki

Matti Hukkala

Yrjö Hukkala

N

N Hukkala

Riitta Röyskö

Susanna Puska

Hannu

Heikki Röyskö

Margareta

N

N Röyskö

N

Juho Rajala

N

Mikko Saarijärvi

Antti

Paavo Kauhajärvi

Antti Kiilunen

N

Reko Kiilunen

N

N

Erkki Kiilunen

Susanna Saarijärvi

Pauli

Riitta

N

Susanna Kiilunen

Paavo Pokela ?

Heikki

Paavo Pokela

Vendla

Brita Pokela

N

N

N

Simo

Olaf Mulle

Heikki Kahra

Johannes Mulle

N

Matias Mulle

N

Martti Kahra

Laurentius Stuut

N

Iisakki Lehmälampi

Knuut

Matti Mulle

N

Susanna Saarijärvi

Agneta

N

N

Matti Stutaeus

Michael

Eskeli Stutaeus

Gregorius Stut eli Mulli

Antti Niininiemi

N

Sofia

N

Matti Niinimaa

N

Sanna Putula

Matts Elfving

Susanna Lehmälampi

Mickel Elfving

Jaakko Lahti

Erik Elfving

N

Jakob Elfving

N

Erik Drakarbacken

Erkki Putula

N

Olof Drake

Jöns Drake

N

Anders Drake

N

Brita Elfving

N

Liisa Putula

Matts

Nils

Liisa Lahti

Christer

Henric Westzyntius

N

Margareta Neostadius

N

Matti Ollila

Östen Ångerman

Riitta Rosensten

Canutus Westzynthius

Tyni Havunen

Erik Ångerman

Helena

Antti Panula

N

Maria Havunen

Germund

N

Catharina Sursill

Johanna Panula

Bengt

Yrjö

N

Agatha

Dordi

N

Jakob Bure

Elin Bure

Catharina Westzynthius

Antti

Kjellög Grubbe

Jaakko Setälä

Jöns Fordell

N

Vilppu Latikka

Knut Fordell

Matti Ala-Koskela

Markus Ala-Koskela

N

Prusi Ala-Koskela

N

Hans Fordell

Barbro Joutsikoski

N

Olof

Juho Ala-Koskela

N

Karin

Yrjö

N

Lucia Fordell

Lauri

Aune

Olof Tulkki

Yrjö -

N

Anund Tulkki

N

Olof Tulkki

N

Olavi Latikka

Pietari Yli-Koskela

Anna Tulkki

N

Martti Pauhu

Mikko Latikka

Lauri Yli-Koskela

N

Vilppu Latikka

N

N

N Yli-Koskela

N

Hedvig Korpela

N

Lauri

Venla Soini

Matti Sonni

N

Pentti Sonni

Nuuti

Pentti Soini

N Soini

N

Anna Sonni

N

Yrjö Soini

Simo

Marketta Soini

Mikko Penttilä

N

N

Niilo

Juho Jaskari

Matti Pauhu

Jaakko -

Sipi Jaskari

N

N

N Jaskari

Martti Jaskari

Pietari Jaskari

Simo

N Jaskari

Maliina

N

N

Erkki

Mikko Latikka

Matti Hippi

Jaakko -

Erkki Latikka

N

Vilppu Ala-Koskela

N

Simo Hippi

N

Yrjö Hippi

N Hippi

Matti

Aune Hippi

N

Kerttu

Juho

N

Maria

N

Simo

Venla Hippi

Pentti Penttilä

Matti Penttilä

N

N

Matti

Yrjö Ryssy

Klemetti Ryssy

Mikko Pauhu

Yrjö Ryssy

Olavi Ryssy

N

Aune

N Ryssy

N

Tuomas Ryssy

N

Simo

Agneta

Venla Ryssy

N

Matti Ojala

Maria Ojala

Mikko

N

Martti Hemminki

Martti Jaskari

Mikko Hemminki

N

Antti Hippi

Yrjö Hemminki

N

Aune Hippi

Joonas Hemminki

N

N

Antti Hippi

Mikko Hemminki

Simo

N Siirilä

Maria Hemminki

N

Prusi

Agneta Siirilä

N

Susanna Hippi

Sipi Jaskari

Matti Jaskari

Maliina

Tuomas Jaskari

Yrjö

Aune

Antti

Eino Prinkkilä

Anna Korpela

N

Lauri Huhtala

Vendela Jaskari

Erkki Huhtala

N

Sipi Huhtala

N

Yrjö Huhtala

N

N

Kaisa Huhtala

Tuomas

Riitta

N

Pietari

Erkki Possola

N

Antti Torala

Martti

Antti Torala

Marketta Torala

N

Heikki Torala

N

Tuomas

Priita

N

Erkki Torala

Martti Hyövälti

Lauri Hyövälti

N

Mikko Torala

Agneta Hyövälti

Markus

Erkki

Marketta

Liisa

N

N

Hedvig Wikberg

Heikki Jouppila

Jaakko Jouppila

Liisa Filppula

Maria Jouppila

Kaapo Kotreo

Kristiina Kotreo

N

Erkki Kaatiala

Tuomas Kaatiala

Maria

Pentti Seppoinen

Erkki Kaatiala

Pietari Seppoinen

Heikki

Perttu Seppoinen

N

Riitta Mustapää

Pietari Seppoinen

N

N

Valpuri

Heikki Sepponen

Tuomas Hauta-Aho

Pekka Sepponen

Prusi Tusa

Valpuri

Aune Tusa

Jaakko Ilkka

Heikki Sepponen

Valpuri Löyväinen

Matti Ilkka

Jochim Eichman

Yrjö Härkölä

N Eichman

Liisa Härkölä

Matti

Anna

Susanna Sepponen

Helena

Antti Ilkka

Olli Vihoinen

Juho Karjanmaa

N

Antti Vihoinen

Anna Niinimaa

Lauri Vihoinen

N

Marketta Kirkon-Kokkola

Matti Ilkka

Riitta Vihoinen

N

N

Olavi

Kaapo Ilkka

Anna Hukkainen

N

Juho Hauta-Aho

Perttu Seppoinen

Matti Saukko

Valpuri Sepponen

Valpuri

Mikko Antila

Matti Seppälä

Maliin Saarijärvi

Riitta Röyskö

Antti

Juho Niinimaa

Maria

N

Juho Karjanmaa

Maria Niinimaa

Marketta Kirkon-Kokkola

Marketta Kuotesaho

Tuomas Paavola

Matti Hautamäki

Antti Kitunen

Susanna Röyskö

Heikki Kitunen

Markku

N

Marketta Hautamäki

Erkki -

Knuutti Kitunen

N

Heikki Kitunen

Antti

N

N

Marketta Ojala

Sipi Mursula

N

Markus

Lauri Sormunen

Matti Hautamäki

Valpuri

Sanna Mursula

Paavo Sormunen

Antti

Yrjö Lampimäki

N

Maijs

Marketta Ojala

Tuomas Haurunen

Mikko

Lauri Herrainen

N

Anna

Klementti

N

Maalin

Heikki Herrainen

N

Erkki Herrainen

Heikki

N

Riitta

Simon Herrainen

N

Tuomas Hynninen eli Kaltiainen

Jooseppi Haurunen

Marketta Kaltiainen

Yrjö Huutoniemi

Liisa Kaltiainen

Tapani

Marketta

Jooseppi Huutoniemi

N

Sipi

Maria

N

Matti

Marketta Huutoniemi

Matti Kuroinen

Antti

Matti Kuroinen eli Pohjalainen

N

Knut -

Heikki Kuroinen eli Pohjalain..

N

N

Juho Kuronen

N

N

Olavi

Sofia Teppo

Tuomas Teppo

Hannu Perttula

Perttu Perttula

N

Marketta Perttula

N

Susanna Teppo

Marketta

Anna Haurunen

Juho

Marketta

N

Tuomas Salmi

Jaakko Salmi

Aune

Yrjänä Särkikoski

Heikki Asunmaa

Toimi Perkiö

Liisa Asunmaa

N

Yrjänä Haurunen

Kalle Mutka

Iisakki Mutka

Antti

Maria Lahti

Erkki Paavola

Tuomas Paavola

N

Susanna Haurunen

Maria Åkersten

Heikki Paavola

N

N

Maria Haurunen

Tapani

Sanna Latva-Teikari

Sipi Latva-Teikari

N

Erkki

Liisa Latva-Teikari

Matti Hakala ?

Lauri

N

Marketta Kero

Lauri Huikkola

N

Sipi Alanen

Matti Huikkola

Anna

Klemetti Alanen

N

Jaakko Alanen

N

N

Maria Alanen

Matti Alanen

Olof

Kaisa

Yrjö Alanen

N

Maria Alanen

Niilo

N

Gertrud

Heikki Saarijärvi

N

Mikko Saarijärvi

Maria

Iisakki Saarijärvi

Martti Kahra

Kaisa Lehmälampi

Matti Ollila

Liisa Rosensten

Iisakki Saarijärvi

Helena

Matti Kahra

Kaapo Kahra

Marketta

Mikko Saarijärvi

Maria Latva-Kahra

Tuomas Tusa

Tuomas Pänkälä

Saara Tusa

Kaisa Palomäki

Susanna Mutka

Sanna Saukko

Matti Saukko

Matti Saukko

Valpuri Haveri

Olavi Maunuksela

Heikki

Maunus Maunuksela

Matti Maunus

Heikki Maunuksela

N

Juho Saukko

N

Jooseppi Luoma

Heikki Maunuksela

N

Maria Saarijärvi

Tuomas Perälä

Yrjänä Maunuksela

N

Yrjö Perälä

Valpuri Mustapää

Heikki Maunuksela

N

Agneta Riihojärvi

N

N

Yrjö Maunuksela

Jaakko

Jaakko Haapala

Maria Perälä

N Haapala

N

Matti Maunuksela

N

Yrjö

Riitta Mustapää ?

Riitta Maunuksela

N

Susanna Hakala

Markku Kokkila

Yrjö

Elias Kahra

Valpuri Kokkila

Niilo Nisula

Matti Kahra

N

Esko Nisula

N

Susanna Hukkala

N

Knuutti Nisula

Juho Nisula

Markku Jussila

Valpuri Heroja

Maria Jussila

N

Yrjö Rinta-Kahra

Yrjö

Yrjö Nisula

Juho Rasula

Matti Rasula

N

N

Kaisa Latva-Kahra

Tuomas Rasula

Kaisa Rasula

Matti

Kaisa Ala-Nisula

Maria

Maria

Lauri

N

Matti Haapala

Matti Pänkälä

Martti

Antti Haapala

N

Saara Pänkälä

Simon Kontteli

Knuutti Haapala

N

Kaisa Olkkonen

Liisa Kontteli

N

Tuomas Hiiro

N

Maria

N

Antti Kurikka

Sipi Kurikka

Eskel

Valpuri

N

Jooseppi Kurikka

N

Antti Kurikka

Erkki

Maria

Lastika

N

Olli Jääskä

Tapani Jääskä

Olli Jääskä

N

Matti Jääskä

N

N

Erkki Kurikka

Yrjö Saukko

Erkki Jääskä

Kreki Saukko

N

Valpuri Saukko

Lauri

Kaisa

N

Susanna Jääskä

Vilppu

Olavi Kaara

Matti Pernoja

N

Tapani Pernoja

Perttu Pernoja

Pentti Pernoja

N

Sakari Pernoja

Matti Pernoja

N

N

Valpuri Pernoja

N

Sipi

Riitta Kaara

N

Sipi Frändilä

Jaakko Kaara

Sipi Frändilä

N

Kaarina Kaara

Pietari Frändilä

N

N

Markku Frändilä

N

N

Heikki Kuhalampi

Erkki Kurikka

Tuomas Kuhalampi

Heikki

N

Marketta

Jaakko Heikkilä

N

Tuomas

Marketta

Lauri Seppälä

N

Heikki Seppälä

Reko Seppälä

N

yrjö Seppälä

N

Iida Kantola

Simo Heikkilä

N

N Hynninen

Tuomas Rantala

Antti Hynninen

Erkki Hynninen

N

Marketta Hynnilä

N

N

Nuutti

Susanna Rantala

Yrjö Hallinen

Matti Hallinen

N

Nuutti Hallinen

N

N

Marketta Hallinen

Anna Rantala

Matti

Kerttu

N

Tuomas Rantala

Elias Rantala

Elias Kurikka

Marketta Hallinen

Erkki Hynninen

Antti Hynnilä

Matti Rantala

Jaakko Hynnilä

N

N

Reko Seppälä

Matti Seppälä

Anna Seppälä

Anna Rantala

Heikki Seppälä

N

N

Sipi Kurikka

Valpuri Seppälä

Valpuri Kurikka

Reko

Lastika

Marketta

Vilppu

N

Michel Otting

Tuomas

N

Simo -

N

Eskil Liinaharja eli Linman

Lauri

Johan Otting

Simon Linman

Lauri Liinaharja

N

Margareta Liinaharja

N

Kerttu

Anna Linman

Yrjö

Matti

N

Maria Minck (Ming)

Nuuti

Marketta Ritola

Anna

N

Jaakko Lahti

Martti Lahti

Johanna Panula

Niiles Skytte

Martti Karjanmaa

Maria Karjanmaa

Anna Ritola

N

Iisakki

Klemetti

Marketta

Yrjö Liuhtari

N

N

Heikki

Lauri Kaatiainen eli Kaatiala

Juho Kaatiala

Matti Kivimäki

Erkki Kaatiala

N

N

Margareta Kaatiala

Erkki Kaatiala

Heikki

Mikko

Riitta

Liisa

N

Erkki Kaatiala

N

Juho

Tuomas Löyväinen

Maria

Prusi Tusa

N

N Tusa

Olavi Leviäinen eli Löyväinen

Lauri Tusa

Heikki Löyväinen

Knuutti Löyväinen

N

Valpuri Löyväinen

N

N

Tuomas Tusa

Johannes Tiainen

Esko Tiainen

Heikki Hunnakko

Ingeborg Rautiainen

N

N

Simon Pänkälä

Esko

Heikki Kautiainen

N

Valpuri Pänkälä

Grus

Margareta

Paavo

N

Paavo Ollikainen

N

Maria Pänkälä

Paavo Ollikainen

Heikki Kitunen

Maisa Kitunen

Simo Ollikainen

N

Klemetti Kitula

Maalin Kitula

N

Yrjö Herrala

Perttu

Simon Setälä

Liisa Hunnakko

Brusius Setälä

N

Maria Herrala

Maria Setälä

Maliina

N

Mikko

Liisa

N

Hannu

Juho Luhtasela

N

Heikki

Johan Luhtasela

Lauri Korpi

Jaakko

Erkki Korpi

N

Margeta

Luukas Korpi

N

N

Pentti Korpi

N

Maliina

Jaakko Luopa

Jaakko Svahn

Tuomas

Liisa Kantola

N

Pentti Korpi

N

Jaakko

Susanna Jouppila ?

Anna

Marketta Korpi

N

Martti

Jaakko Jouppila

Anna

Kristiina Jouppila

N

Kristiina Kotreo

Heikki

Iisakki -

N

Matti Leppälä

Markku

Markku Leppälä

Maria Leppälä

N

Heikki

Matti En

N

Erkki Kulju

Juho

Pekka Kulju

N

Susanna

Jaakko Kulju

N

N

N

Yrjö Kulju

Simo Kulju

Tuomas

Liisa

Aune

N

Tuomas Hautala

Knuutti Hallila

Juho Kulju

Yrjö Hallila

Kerttu

Yrjö Hallila

Knuut

Lastika

Liisa Hallila

N

Elisabet Kulju

Juho

Liisa

N

Jaakko Heikkilä

Iisakki Heikkilä

Susanna Rantala

Kaisa Hallila

Antti

Liisa

Lars

N

Ingemar Frisk

N

Jonas Frisk

Jonas

Sigrid

Ingemar Frisk

N

Heikki

Simo Könttäri

Pietari Simonen

Brita Könttäri

Juho

Heikki Simonen

N

Maria

N

Abraham Frisk

N

Jaakko Simonen

Erkki

Erkki

Matti -

Maalin

N

Heikki Simonen

N

Valpuri Simonen

Juho Simonen

Matti

Heikki Simonen

Pirkko

Maria Ehn

Maalin

Pirkko Simonen

Kaisa

N

N

Kirsti

Erkki

Lauri Lemmenniemi

N

Lauri Visuvesi

N

N

Tapani Morriniemi

Tuomas

Maalin

N

Heikki Morri

Antti Herranen

Olavi Herranen

Antti Herranen

N

Antti

Brita Herrala

N

Heikki Melloinen

N

Antti Melanen

N

Matti Morriniemi

Juho Melanen

N

Martti Melanen

N

Anna

Abraham Frisk

Heikki Melanen

Markku

Heikki Morri(niemi)

Pirkko

Kaisa Melanen

N

Antti

Heikki

Valpuri

Pirkko

N

N

Lauri

Lauri Pappainen

Juho Mäyräinen

N

Matti Morri

N

Yrjö Mäyränen

Martti

Anna

Valpuri Sarvikka

Yrjö Mäyränen

N

Tapani

Liisa

N

Maria Myry

Juho

Juho Myry eli Myyryläinen

N

Yrjö Myry

Anna Myry

Juho

Maisa

Maalin

Pirkko Morri

N

Erkki Hautaoja

Tuomas

Reetta Hautaoja

Jaakko Tuuhonen

N

Sipi Tuuhonen

N

N

Heikki Salo

Pietari

Lusia

Heikki Salo

N

Pietari

Matti

Matti Mononen

Teija

Klemetti Mononen

N

N

Matti Mononen

N

N

Pirkko Salo

Heikki Mononen

Paavali

Elina

Matti Ylä-Mononen

N

Martti

Marketta

Anna Ylä-Mononen

N

Lauri

Elin

N

Yrjänä Härkölä (Härkönen)

Niilo Härkölä

Agnes Röyskö

Lauri Ansioniemi

Heikki

Liisa

Niiles Ansioniemi

N

Erkki

Marketta

Erkki Ansioniemi

N

Tapani Lahnanen

Maria Lahnanen

Markku

Susanna

Matti

N

Yrjö Krouvari eli Kloppi

N

Esko

Yrjö Tuomaala

Filppu Tuomaala

Prusi Tuomaala

N

Valpuri Tuomaala

N

Mikko Tuomaala

N

Juho Kuronen

Juho Ansioniemi

Riitta Teppo

Marketta Perttula

Lauri

Yrjänä Kara

Eskil Luntinen eli Pahkamäki

N

Risto Luntinen eli Pahkamäki

Simo

Marketta

Agneta Laukkonen

N

Jaakko

Juho

Liisa

Simo Ruona

Valpuri Kara

N

Vilppu Ruona

N

Vilppu Ruona

N

Yrjänä Heroja

N

Matti Porras

N

N

Mikko Porraslampi

Jaakko

Matti Ansioniemi

Maria

Maria Porraslampi

Martti

N

Heikki Jouppunen

Mikko

Heikki Pänkälä

N

Marketta

Matti Pänkälä

Antti Jouppunen

N

Marketta Asunmaa

Antti

Valpuri

Matti Jouppunen

N

Perttu

Valpuri

N

Juho Jouppunen

Yrjö

Sipi -

N

Kaarina Raskula

Jaakko

Liisa

Anna Pänkälä

N

Heikki

Simuna Aho

Matti -

N

Jaakko Rinta-Nikkola

Yrjö Peltoniemi

Hanna Rinta-Nikkola

Mikko Toppari

N

Lauri Toppari

Liisa Toppari

N

Susanna Aho

Yrjö Yrjö-Kokko

Esko Yrjö-Kokko

Kaisa Olkkonen

N Sihtola

Marketta Peltoniemi

Valentin Peltoniemi

Magdaleena Peltoniemi

Aune Ilkka

Tapani Olkkonen

Erkki Olkkonen

Liisa

Heikki Olkkonen

Tuomas

Saara

Saara Olkkonen

N

Olavi Härkölä

Heikki Kahra

Yrjänä Härkölä

Sanna Kahra

N

N

Heikki Härkölä

Filppu

Elias Ansioniemi

Tuomas Rantala

N Talvitie ?

Olavi Rantala

Olli Härkölä

N

Marketta Hallinen

Jooseppi Härkölä

Yrjö Härkönen

Ragni

N Härkönen

Yrjänä Härkölä (Härkönen)

Kustaa Pennala

N

Simo Olkkonen

N Olkkonen

Fransi Röyskö

N

Juho Röyskö

Kaisa Härkönen

Erkki Röyskö

N

Heikki Röyskö

N

Matti Röyskö

N

Agnes Röyskö

N

Erkki Pennala

N

Heikki

Yrjö Hallila

Matti Hallila

N

Knuutti Hallila

N

N

Jaakko Hallila

Matti

Kerttu

Susanna Hallinen

Tuomas

N

Prusi Tuomaala

Risto

Jaakko Tuomaala

N

Aune

N

N

Lauri

Yrjö Ilkka

Lauri Ilkka

Tuomas Kahra

N

N

N Ilkka

Heikki Piri

Antti Piri

Silja Piri

N

Salmoni Asunmaa

N

Juho Kahra

Olavi Leviäinen eli Löyväinen

Hemminki Leviäinen eli Löyväi..

Tuomas Löyväinen

N

Tuomas Löyväinen

N

N Mommo ?

Tadeus Kauppila

Kerttu Tusa

Martti Kauppila

Erkki Kauppila

N

N Tusa

N

Tuomas Kahra

N

Niilo Ala-Ikkala

Heikki Ala-Ikkala

Tuomas

Anna

Heikki Ala-Ikkala

N

Tapani

Pirkko

Kaisa Asunmaa

Valpuri Ala-Ikkala

N

Kaisa Jokela

Heikki

Anna

N

Erkki

Matti Asunmaa

N

Maria Asunmaa

Erkki Pänkälä

Aune Pänkälä

N

Olli Jääskä

Juho Kahra

Erkki Jääskä

Pekka

Matti Kahra

N

Pekka Hukkainen

Valpuri Ala-Ikkala

Yrjänä Hukkala

Paavo Hukkala

N

Elias Kahra

Juho Hukkala

Paavo Hukkainen

N

Yrjö

N

N Hukkala

N

Valentin Ranta-aho

Marketta

Jaakko Hukkala

N

N

Pertti Rissa

Anna Rissa

Erkki Hukkala

Kaisa Rinta-Kahra

N

Matti

Kaisa

Simo Hukkala

N

Yrjö Härkölä

Sanna Härkölä

Susanna Hukkala

Helena

Mikko Saarijärvi

Maria Saarijärvi

Prusi Tusa

Vendla

Matti Tusa

Valpuri Löyväinen

Yrjö Taipalus

Olli Jääskä

Skolastika Jääskä

Tuomas Tusa

N

Lauri Tusa

Maria Tusa

Ingeborg Rautiainen

Paavo Ollikainen

Heikki Ollikainen

Heikki Tusa

Maalin Kitula

Kalle Mutka

Yrjö

Anna Mutka

N

Susanna Mutka

Tuomas Rintamäki

Heikki Rintamäki

N

Maria Lahti

Juho Tusa

Elias

Riitta

N

Erkki

Heikki -

Matti Salmi

N

N

Tuomas Salmi

Heikki

Valpuri

Maria Salmi

N

Jaakko

Aune

Heikki Taipalus

N

Heikki

Matti Salmi

Lauri Peltoniemi

N

Lauri Peltoniemi

Juho Haveri

Pentti Peltoniemi

N

Tuomas Kahra

N

Kaisa Kahra

Matti Peltoniemi

Kerttu Tusa

Paavo Peltoniemi

Pentti

Yrjö Peltoniemi

N

Agatha

Heikki Rinta-Nikkola

N

N

Jooseppi Haveri

N

Paavo Peltoniemi

Jaakko Röyskö

Hannu Peltoniemi

N

Marketta Taipalus

Marketta Peltoniemi

Aune Röyskö

Paavo

Anna Höri

Tuomas Teppo

Maliina

Juho Braski

Valpuri Teppo

N

Helena Taipalus

Marketta

Maria Lehmälampi

Tuomas Tusa

Tuomas Pänkälä

Valpuri Pänkälä

Heikki

Heikki Pänkälä

Erkki Kahila

Prusi Tusa

Kristiina Tusa

Aune Pänkälä (Tusa)

Valpuri Löyväinen

Tuomas Pänkälä

Matti

Tuomas Kahra

Anna

Marketta Asunmaa

N

Maria Asunmaa

Kaapo Ilkka

Elias Saukko

Justiina Palomäki

Maliin Saarijärvi

Mikko Saukko

Mikko Saukkojärvi

Marketta Saukkojärvi

Matti Leppälä

Matti Saukko

N

Tuomas Leppälä

Olavi

N

Susanna Saukko ?

Matti Leppälä

Pekka

Sanna Saukko

N

Martti Leppänen

Juho Haveri

Aune Leppäinen

N

Valpuri Haveri

N

Aune Röyskö

Antti Seinäjärvi

Martti Laitinen

Pekka Laitinen

N

Sofia Kurki

Perttu

Anna

Olavi

Juho Pyylampi

N

Lauri -

N

Olavi Olkkonen

Simo Olkkonen

Pekka Olkkonen

Jaakko Olkkonen

Lauri Olkkonen

N

Tapani Olkkonen

N

N Olkkonen

N

Heikki Pyylampi

Robertus de Engdis auf Haelae

N

N

Robertus de Engbis

Liisa Olkkonen

Nicolanus Engedes

N

Yrjö

Anthyrius of the Heruli

Arent Stackelberg

Otto Engedes

N

Erkki

Liisa

Leonhard Cothenius

Salmon Pyylampi

Anavas of the Heruli

Peter Stackelberg

Tuve Engedes

N

Sofia

N

Christopher Cothenius

Wihtlęg ot Angles and t Jutes

Alimer of the Heruli

Symbulla the Goths

N

Robrecht Engedes

N

N

N

Węrmund of the Angles

Yppr

Anthyrius of the Heruli

Drithva

Peter Stackelberg

Hans Engedes

N

Gerardus Soye

Tuomas Kahra

Christoffer Kothen

N of Hamlet

Dan of Denmark

Hutterus of the Heruli

Ida

Jürgen Engedes till Kamby och..

N

Claus d Soye  

Johannes de Lode

Liisa Asunmaa

Carl

Offa of the Angles

N

Vislaus of the Heruli

Mary of Jutland

N Engedes

N

Henneke de Soye

N

Odewardus Lode

Maria Asunmaa

Sara

Hengest of Kent

Frode of Denmark

Vitilaus of the Heruli

Judith of Jutland

Margareta

Hans Soye

N

Odewardus Lode

N

Mikko Saarijärvi

N

Hartwaker of the Saxons

Abraham Ikkala

N of Denmark

Frolaf Scylding

Alaric of the Heruli

Tibernia of Norway

Gert Soye

N

Henricus

N

Everhard Bremen

Heikki Saarijärvi

Hattwigate of the Saxons

Elsa

Angeltheow of the Angles

N

Frovor Scylding

Dietric of the Heruli

Anarnia of Goth

N

Johannes Lode

N

Johannes Bremen

Vendla

Casper Stackelberg

N

Eomer of the Angles

Freawine of the Węrnas

N

Teneric of the Heruli

Bella of Cologne

Johann Zoege (Soye)

Henneke Lode

Eylike

Rotger Bremen

N

Heikki Saarijärvi

Hulderic of the Saxons

Icel of the Angles

N of Ostrogoths

Thrytho of Saxons

Alberic of the Heruli

Diana of Triers

Johann Zoege

Hans Lode

Margarete

Herman Bremen

N

Tuomas

Bodicus of the Saxons

Cnebba of the Angles

N

N

Wisimar of the Heruli

Biogonna the Thuringian

N

Margarete Lode

Elisabeth

Tile Bremen

N

Dzislaw Sternberg

Maria

Berthold of the Saxons

N

Įlofr of Merci

N

Miecislaus of the Heruli

Diomedes

Berik of the Goths

N

Tilo Bremen

N

Johannes de Hungaria (Ungaria)

N

Sighard of Saxons

N

N

Rodagasus of the Heruli

Amalasunta of Saxon

Giuki of the Goths

Tuve Bremen

N Aytiz

Sidonia Waldstein

Maria Ikkala

N

Margareta Zöge av huset Weiss..

Corsicus of the Heruli

Belga

Guntharich of the Goths

N

Hans Bremen a Lechts u Oden

N

Rudolf de Ungaria auf Sissegal

Hildinger

Tuomas Pänkälä

Fredebaldus of the Heruli

Cella of the Vandals

Filimer of Baltic Goths

N

Tuve Bremen aus Lechts

N

Rudolf de Ungaria

Caupo of Turaida

Hildebold im Hessengau

Iisakki Pänkälä

Gunderich of the Heruli

Flora

Knivida of West Goths

N

Johan Bremen

Lene

Gerhard de Ungaria

N Kuddelin

Hedwig Lieven

Heinrich

Asig Hessengau

N

Aune Pänkälä (Tusa)

Genserich of the Heruli

Themiorma

Ovida der Burgunder

N

Brigitte Bremen a d H Lechts

N

Henning de Ungaria

Walpol Bassenheim

N

Hittid

Hiddi

Swanhild

Marketta Pänkälä

Visilaus of the Heruli

Elissa of Granada

Ascaric

N

N

Wolmar Ungern

N Mengden

Heinrich

Hrothild

Bilitrud

Willehari

Matti Niinimaa

Mattias Stackelberg

Alaricus of the Heruli

Licinia Eudoxia

Vidigoia

N

Henning Ungern

N Flemming

N

Hrotsvitha

Dietrich of Saxons

Maria Putula

Albericus of the Heruli

Adolla of the Saxons

Wihtlęg ot Angles and t Jutes

N

Reinhold Ungern

N

Hed

Eiluard

N

Liisa Lahti

Johannes of the Heruli

Theodora of the Burgundians

Wehta of Saxons

N

Katharina Walm

Heinrich de Buxhoeveden

Eiluard

Warnechin Engern

Iisakki Pänkälä

Radagast of the Heruli & Wenden

Syrisca Sarmatien

Witta of the Swęfe

N of Hamlet

Klaus Ungern

Heidenreich Bekeshovede

N

Eilika

N

Billung Wenden

Simo Pänkälä

Goswin of the Obotries

Euphemia of Norway

Wihtgils of Saxons

N

Klaus Ungern

Heinrich Kohrbenten

N

N

Dobzogera Wenden

Maria Putula

Bruno Sachsen

Julanda

Gubertina of Granada

Hengest of Kent

N of Heingistr

N

Magdalena Kohrbenten

Leo de Reno a Orkae u a (Estl)

Heinrich Bekeshovede

N

Juho Tusa

N

Oeric of Kent

N

Pharamond rex Francorum

Georg Ungern-Sternberg till K..

N

Henricus de Orgis

Heidenreich de Buxhoeveden

Heinrich Mackenstedt

Hago

Gundelhard Rügen

Heikki Tusa

Octha of Kent

Elsa

Chlodion rex Francorum

Clawes Keel

Leo de Orgis

N

Adalbert Bekeshovede

N

Riquvor Mackenstedt

Ocko

Kunhilde Rügen

Maria Tusa

Bruno Sachsen

Eormanric of Kent

N

Argotta des Francs Ripuaires

N Keel

Herrmann de Orgis

N

N

Volque

N

Gerswinde of Alemania

Maria Salmi

Ęthelberht of the English

N of Alemanie

Merowech rex Francorum

N

Nicolaus de Orgis

N

Engelbert Bekeshovede

Gerbert

N

Warlord of Eastphalia

N

Weldelphus Thüringen

Anna Ungern-Sternberg

Beruharbus van bem Berge

Heinrich Orgis

N

Herimannus Bekeshovede

Eccebertus de Berderkesa

Gerbert Stumpenhausen

N Asseburg

Basina Thüringen

Gories Berg

Friedrich Orges

N

N

Hedwig Berderkesa

N

Lothar Stade

N

Bruno Sachsen

N

Mallobaudes of the Franks

Berend Berg

N

Odert Orgis

N

Engelbertus de Tisenhusen

Ermengardis Stumpenhausen

Albert de Bekeshovede

Richomer

Dagobert of the East Franks

N

Heinric Orgies

N

Geltmar Hennstedt

Gero Wettin

Warnechin Engern

Theodemer of the Franks

N

Genebald des Francs

Christina Berg a d H Carmel

N Orgies

N

N de Anrepen

Rothmar Hennstedt

Mereswid Brehna

Widukind Engern

Ascyla

Ildegonde di Lombardia

Childéric des Francs

Heinrich Orgies a d H Käsel

N

Conrad(us) Anreppen ?

Gerburg Hennstedt

N

Bertha

Kunhilde Rügen

Childericus rex Francorum

Liudolf Sachsen

Dagobert of East Francs

Bartherus des Francs

Anna Orgies a d H Käsel

N

Conrad Anreppen ?

N

N

Eccebertus de Berderkesa

Hasalda Sachsen

Clovis of the Franks

Chlogio des Francs

Gauthier des Francs

N

Elisabeth Korbet (Korver)

Heinrich Anreppen ?

N

Erich Berderkesa

Siegfried of Denmark

N

Athildis

N

Adolf Anreps

N

Ermengardis Stumpenhausen

Hugh de Montfort

Geva of Denmark

Eurgen

Goswin Anrep till godset Soor..

Alheild

Marquardt Berderkesa

Siveko

Oda of Montfort

N

Blesinde des Francs

Wadomaire d' Alemanie

Johan Anrep till Soor

Margareta Viffhusen  

Marquard Berderkesa

Erpos Stelle

N

Chlodomer d' Alemanie

N Zweiffeln

N

Odilia Stelle

N

Chlodoswintha

Marcomir des Francs

N

Simon Anrep

N

Blesinde of the Suevi

Reinhold Anrep af huset Soor

Friedrich Schwartzhoff

Gonobaud des Francs Ripuaires

N

Wilmot Schwarzhoff

Otto Grotthuss

N de Toxandrie

Barbara Grotthuss ad H Runnen..

Ildegonde

N

N

Nicolaus de Haversforde

Teutomer

Hans Hastever

Flavius of Rome

Chlodoveus rex Francorum

Heinrich Hastfer

N

N

Hans Hastfer

N

Eadbald of Kent

Ildegonde of the Lombards

N des Francs

Klaus Hastfer zu Sommerhusen

N

Ascyllius des Francs

Helena Duben

Ascyla des Francs

N

N

Hoger of Thuringia

Erpes of Thuringia

Merwig of Thuringia

N

Weldelphus of Thuringia

N

Titus

Merwig of Thuringia

N

Titus

Chlothar of Franks

Basin of Thuringia

N

Tertulla

N

Titus Sabinus

Basena Frankenkönigin

Vespasius Pollio

Theodemir

Vespasia Polla

Basine of Saxony

N

N

Titus Sabinus

Marcus

Tertullus

Gundahar of the Burgunds

Marcus Clemens

Tertullus

Lothar Stade

Gundiok rex Burgundionum

Anthemius of Byzantium

Tertulla

N

Chilpéric rex Burgundionum

Hrothildis Westgonten

Charibert of Franks

Procopius of Byzantium

N

Eormenred of Kent

N

Bertha

N

Philippus

Arrecina Clementina

Tiberius Lupus

Aethelbert Saxen

Chrotechildis

Ingoberga

Anthemius of Byzantium

N of Byzantium

Tiberius Lupus

Billung Wenden

Oslava

Agrippin de la Narbonnaise

Anthemius of Byzantium

N

Tiberius Lupus

N

Aethelbert Sachsen-Billung

N

Caretena

Lucina

N

Julia

N

Titus

N

Alypia of Byzantium

N

N

Marcian of the East

Basin of Thuringia

Aelia

Augustus of Rome

Marcus Nerva

Bisin of the Thuringians

Pulcheria

Solinius de Galatie

Marcus Nerva

Baderic the Thuringian

Basine of Saxony

Aelia des Francs

Flavivus of Gaul

Marcus Nerva

N

Ingundis of Thuringia

Menia

Flavius

Zelopius of Gaul

N

N

N

Aegidius Syagrious

Hilarius of Gaul

N

Titus of Rome

Octavius Laenas

Chlothar of Franks

Cocceia

N of Hilarius

N

Titus

Caius Laenas

Chilperich d Franken i Soisso..

N

Titus

Claudia

N

Ingundis of Thuringia

Quintus

Flavius Syagrius

Titus

Flavia

Lucius Blandus

Clotaire of Franks

Sergia

Agillius de Galatie

Flavius

Postumia

Caius Blandus

Brunulphe d' Ardennes

Torquatus

N

Flavius

N

N

Fredegund d' Ardennes

Pretextat of Rheims

N

Syagria

N

Rubellia Bassa

Crotechilde the Ostrogoth

Flavia

Parovius of Rheims

N

N

Lucius Plautus

Beroaldus

N

Titus

Sergia Plautilla

Richoldus of Friesland

Betton of Orléans

Titus

N

Emma der Franken

N

Baderic the Thuringian

Vespasia Polla

N the Thuringian

Flavia

Billung of Thuringia

Richomir of Burgundy

N

Flavius

Pastor of Orléans

Flavia

Austregilde of Orléans

Ragnomer des Francs

N

Ragnoara des Francs

Berthetrude of Burgundy

Adel of Friesland

N

Adel of Friesland

Agivald des Franken

N

Theodebald of Bavaria

Johannes de Thisenhus

Adel of Friesland

Garitrude d' Hamage

Lucile d'Alsace

Odibaldus of Friesland

Adel of Friesland

Berthold of Saxenmarken

N

Richoldus of Friesland

Diocarus of Friesland

N

Ifkja of Saxenmarken

Beroaldus of Friesland

Haddinga of Denmark

Dibbaldus of Friesland

N

N

Audulf de Frise

N

Tabbo of Friesland

N

Enda Sachsen

Arigis de Frise

N

Ascon of Friesland

N

Adgillus of Friesland

N

Richoldus of Friesland

N

Gaius

Ritzard of Friesland

N

Ubbo of Friesland

N

Gaius

Quintus

Radbot of Friesland

N

Haron of Friesland

N

Gaius

Fabia

Quintus

Poppon of Friesland

N

Odilbaldus of Friesland

N

Gaius

N

Aquilia

N

Udolphus of Friesland

N

Quintus

Gaius

N

N

Ratbodus Friesland

Odilba Haron

N

Egnatius

Gaius

N

Decimus

Marcus

Melli Friesland

Ongendus of Denmark

N

N

Marcus

Erika de Friesland

N of Denmark

Quintus

Decimus

Lucius

N

N

Gaius

Decimus

Lucius

N

Gaius

Flavia

Fonteius

Numisia

Sterina

N

Gaius

Charles of Franks

Fonteia

N

N

Gaius

N

Pippin rex Francorum

Lievin Trier

N

Gaius

N

Chrothrudis de Trčves

Gaius

N

Willigarde Bayern

Gaius

N

Maesia

Chariveus de Laon

Gaius

N

Kaarle of Charlemagne

N de Laon

Dagoberchtus rex Francorum

Gaius

N

Irmina

Clovis rex Francorum

Sandregisisle de Bobigny

Clovis of the Franks

N

Aulus

Lucius

Nantechild of Neustria

Charibert de Laon

Childebert of the Franks

Gaius

Aulus

Lucius

Plarius

Theudericus rex Francorum

N

Bertrada of Laon

Ildegonde

Gaius

Cassius

Arria

Plaria

Sisoigne d' Ascainie

Bertrada Köln

Marcomir des Francs

Iulia

N

Cassia

Aulus

Atilia

N

Bathildis the Anglo-Saxon

Sigibert of Cologne

Bertrade de Prüm

Clodoweg des Francs

N

Larcia

Aulus

Plarius

Pepin of Italy

N

Chloderic of Cologne

Ildegonde of the Lombards

Volumnia

Egrilia

Quintus

Lucius

Ansegisel

N

Gerold

Amalberge des Francs

Plaria

N

Lucius

Gaius

Dode of the Franks

Mundéric of Austrasia

Gerold of Mayenne

Weldelphus of Thuringia

N

Lucius

Iulia

Begga d'Andenne

Aldager des Franken

Gerold Vinzgau

N

Weldelphe of the Saxons

Pinarius

N

Aurelia

N des Franken

N

Gotfrid of Alamannia

Gondolfus of Tongres

N

Lucius

N

N

Houching des Alemannien

Ferreolus

Philagrius of Egypt

Gnaeus

N

Hildegarde

Florentin de Genčve

Hnabi of the Alamanni

N Bavaria

Tonantius

Flavius

Gnaeus

N

Arthemia de Genčve

N

Bodegeisel d' Aquitaine

N

N

Gnaeus

N

Artémie of Lyon

Imma of the Alamanni

Arnulf de Metz

Tonantius Ferreolus

Gnaeus

N

Maurilion d'Angoulźme

Weybrecht of Saxony

Chrodoare d'Amay

Flavius Syagrius

Quintus

Gnaeus

N

N d'Angoulźme

Baderic the Thuringian

Hersuinde

Papianilla Syagria

Gnaeus Paternus

N

N the Thuringian

N

N

N

N

Gnaeus Paternus

Cornelius Severus

Tarrutenius

Cornelius Severus

N

Tarrutenia

Cornelius Severus

N

N

Memmius

Tonantius Ferreolus

N

Gaius

Julius of Rome

Gaius

N

Marcus

N

Marcus

N

Gaius

N

Baburia

Gaius

Eparchius Avitus

Matias Kothen

Publius

Maecius

Papianilla

Pupiena

Marcus

Aulus

Titus

N

N

N

Aulus

Titus Africanus

Marcus

N

Egnatia

Titus Africanus

N

Marcus

Lucius

Titus Africanus

N

N

Pomponia

Triarius

Constantius of Rome

Titus

N

Quintus

Ansegisel

Arria

Triaria

Magna Major

Magia

Lucius

Tiberius Nero

Ferreolus of Rodez

Triarius

N

Claudia

Marcus

N

Appius

Ennodius

Lucius

Titus

Cornelia Severa

Appius

N

Lucius

N

Pupienus

Magna

Lucius

N

Antonius Marcellinus

Flavius

Nonia

N

Titus

Flavius

Agricola

Lucius

N

N

N

Clodia

Ansbertus

N

Gnaeus

N Buxhövden

Lucius

Cornelia

N

N

Lucius

Sextia

Lucius

Industria of Narbonne

Arnoald de Metz

N

Antonia

Oda Billung

Volusia

Sextus

Lucius

Chloderic of Cologne

Sextus

Apollinaris

Dode of Rheims

Marcus Vibius

N

Apollinaris

N des Franken

Vibia

Quinctilla

Apollinaris

N

Chlothar of Franks

Iulia Vestina

Gaļus Minor

Thaumaste

N

Blithilde

Titus

Dode de Metz

Claudia

Eulalie

N

Placida

Waldrada Longobard

Marcus Orfitus

Titus

Octavia Minor

Lucius

N

Nonius

Vibia

Lucius

Rusticus

Pontius Paulinus

Nonia

Mundéric of Austrasia

Lucius

N

Pontia

Marcus

N

Bodegisel de Tongres

N

N

Arthemia de Genčve

Flavius

Lucius

Ode d'Amay

Magnus of Narbonne

Lucius

Calventius

Sopater of Apamaea

Gallus de Trźves

Eulalie

Calpurnia

Rutilia

Calventia

Palatina de Trźves

N

N

N

N

Herius

Florentin de Genčve

Gnaeus

Gaius Consul

N

Titus

N

gaius

Lucius

Quinctia

Quintus

N

Lucius

N

Gaius

Lucius

Percefus in Britain

Marcus

Marcus

Lucius

Bethides in Britain

Marcus

N

N

Quintus

N

Sextia Cethegilla

Gaius

N

Titus

Lucius

N

Barsine of Macedonia

Asinius Polla

N

Titus

Lucius

N

Pupienia Cethegilla

Vipsania

Wehrir

Asinia Polla

N

Caecilia

N

Cercia

N

Servius

N

N

Marcus

Gaius

Marcus

Caecilia

Publius

Maceia Cethegilla

Publius

N

Publius

N

Rusticus de Lyons

Marcus Gallicanus

Publius

N

Cornelia

Pilia

Publius Sulpicius

Marcus

N

Licinius

N

Servus

Cornelius

Publius

N

Licinius

Cnaeus Lentulus

Servus Sulpicius

N

Cornelia Cethegilla

Marcus

N

Lucius

N

Lucius

Cnaeus Lentulus

Servius Sulpicius

N

Kaeso Fabius

N

N

Lucius

N

Lucius

Cnaeus Lentulus

Fabia

Quintus Sulpicius

N

Marcus Fabius

Lucius

N

Cossonia

Servius Maluginensis

N

Licinia

Servius

N

Quintus Fabius

N

Cornelius

N

Servius

N

Lucius Munatius

N

N

Servius

Marcus

Lucius

N

Lucius Munatius

Quintus Fabius

N

Tertulla

Quintus

Publius

Lucius Plancus

N

Marcus Fabius

Numerius Otacilius

Cornelia

N

Caecilia

N

Servius

Lucius Plancus

N

Kaeso Fabius

N

Otacilia

N

Quintus Sulpicius

N

N

Fabia

N

N

Quintus Sulpicius

N

Munatia

N

Lucius

Quintus

N

Paullus

Cornelia

Quintus

N

Marcus

Aemilia

N

Quintus Sulpicius

N

Servius

Aquilin de Lyons

Marcus

Cornelia

N

Quintus Sulpicius

N

Scribonia

Quintus Sulpicius

N

Quintus Sulpicius

N

Quintus

N

Lucius

Quintus

N

Cornelia Negrina

Quintus

N

Quintus

N

Iunius

Calpurnia

Sulpicia

N

N

Himerius of Apamaea

Gordian

Quintus

Servius

Iamblichus of Apamaea

Furia Gordiana

Aquilia

Lepida

Tetradius of Apamaea

N

Tranquillina

N

Junius

Cornelia

Artemia

N

Quintus

Artemia of Clermont-Auvergne

Lucius

Eucherius of Lyons

Lucius

Tullia of Lyons

N

Gallia

Servilia

Lucius

Hesychius of Vienne

Antonia

Lucius

Marcus

Tundania

Quintus

Fabia

Ceionia

N

Gaius

Gaius

Avidia

N

Maecia

Tundania

Severus

Awyu of Osrhoene

Marcus

Geba'u of Osrhoene

Aeda des Francs

N

Lucius

Fardhasht of Osrhoene

N

Lucius

Bakru of Osrhoene

Geba'u

Fabia

Plautius

N

Bakru of Osrhoene

N

N

Abgar of Osrhoene

N

Silviana

Abgar of Osrhoene

N

Antoninus

Mannos of Osrhoene

N

Aurelia

Marcus

Abgar of Osrhoene

N

Annia

Mannos of Osrhoene

N

Gaius of Emesa

Rupilla

Abgar of Osrhoene

N

Augustina

Mannos of Osrhoene

Mithridates of Osrhoene

Julius of Emesa

Shalmath of Osrhoene

Tiberius of Emesa

N

Iamblichus of Emesa

N

Izates of Adiabene

Abgar of Osrhoene

Gaius of Emesa

N

Monobozos of Adiabene

N of Osrhoene

Uranius of Rome

N

Lucius Servianus

N

N

N

Avidius Severus

Izates of Adiabene

Pépin Heristalilainen

Avidius Severus

Boionia

Izates of Adiabene

Genessius of Syria

N

Helene of Adiabene

N of Adiabene

N

Abinerglos of Characene

Symmacho of Characene

Rusticus de Lyons

N

Sampsigeramus of Emesa

Gondolf of Metz

Iamblichus of Emesa

Carloman de Landen

Iamblichus of Emesa

N

N

N

Ptolemy

Julius of Rome

Lysanias of Abilene

Sampsigeratnus of Emesa

Iambilichus of Chalcis

Alexandra ha-David

Heinrich Stade

Urania of Chalcis

N

Soaemus of Iturea

N

N of Iturea

Aristobulus of Judaea

N

Alexandra Asmonea

Salome of Judaea

Antipas of Idumaea

Antipater of Judaea

Aretas of Nabataea

Antipater of Judaea

N

Malichus of Nabataea

N

Aretas of Nabataea

N

Herodes of Judaea

Oboda of Nabataea

N

Aretas of Nabataea

N

N of Syria

Cypros of Nabatea- Arabia

N

N

Aristobulos of Judea

Sohaemus of Emesa

Alexander of Judaea

Alexander of Judaea

Alexandra of Judaea

Mariamme the Hasmonean

Alexander of Judaea

Anna Stackelberg

Hyrkanos of Judaea

Aristobulus of Judaea

Alexandra of Judaea

Alexandra of Judaea

N

Aleidis Berderkesa

Antipater

Costobarus of Idumaea

Heinrich Kokenhusen

N

Theodericus Kokenhusen

Berenice bar Costobarus

N

Antipater of Judaea

Salome of Judaea

Iotape of Emesa

Cypros of Nabatea- Arabia

Sampsigeramus of Emesa

Malchus of Carthage

Iamblichus of Emesa

Mago of Carthage

Iamblichus of Emesa

N

Hannibal of Carthage

N

Julia

N

Hamilcar of Carthage

N

Caius of Emesa

Sampsigeramus of Emesa

Lysanias of Abilene

Gisco of Carthage

N

Marcus

Soaemus of Iturea

Ptolemy

Syphax of Carthage

Kuningas

N of Iturea

N of Chalkis

Mago of Carthage

N

Iotape of Emesa

N

Alexandra ha-David

Hanno of Carthage

N

Mithridates of Commagene

Gesco of Carthage

Saphax of Carthage

N

Iotapa of Commagene

Masinissa of Numidia

Hasdrubal of Carthage

Hamilcar of Carthage

N

Iotapa of Artopatene

Mastanabal of Numidia

N

Mago of Carthage

N

Galida of Numidia

Sophonisba of Carthage

Hannibal of Carthage

N

Hydranes of Persia

N

Hamilcar of Carthage

N

Orontes of Persia

Sapanibal of Carthage

N

Artasyrus of Persia

N

Didobal

Orontes of Armenia

N

Hiempsal of Numidia

Bocchus of Mauritiania

N

Juba of Numidia

Mastanestotus of Mauritiania

Orontes of Armenia

Juba of Numidia & Mauretania

N

Bocchus of Mauritiania

N

Mithranes of Armenia

Artaxerxes of Persia & Egypt

N

Gaius of Emesa

Fuscina of Vienne

N of Bocchus

N

Orontes of Armenia

N

Rhodogune Achaemenid

Ptolemy of Mauretania

N

Samus of Armenia

N

Statira of Armenia

Marcus

Arsames of Armenia

N

Cleopatra

Ptolemy of Egypt

Drusilla of Mauretania

N

Doedalsus

Cleopatra of Egypt

Orontes of Armenia

Botyrus

Phraates of Parthia

Cleopatra of Egypt

Ptolomaeus of Commagene

Arsaces of Parthia

Bas of Bithynia

N

Julia

N

N of Parthia

Bas of Bithynia

N

Thea Musa

N

Kuningas of Bithynia

N

Nicomedes of Bithynia

N

Marcus

Ziaelas of Bithynia

N

Gaius Piso

Lucius

Samus of Commagene

Prusias of Bithynia

N

Plancina

N

Arrius Piso

N

Prusias of Bithynia

Titus

Demetrius of Macedonia

Mariamne

Aristobulos of Judea

Claudia Piso

Apame of Macedonia

Antiochos of Syria

Mariamne

Apama of Bithynia

Stratonice of Macedonia

Claudius of Rome

Berenice bar Costobarus

Philip of Macedonia

Stratonike of Upper Asia

Servilla

Apame of Macedonia

N

N

Mithradates of Commagene

Tiberius

Johannes de Thisenhusen

Engelbrecht Tiesenhausen

Mithridates of Pontus

Pépin Landenilainen

N

Pharnaces of Pontus

Gaius of Emesa

Laodice of Syria

Julius of Emesa

Mithradates of Pontus

Julia of Emesa

N

Antiochus of Syria

N

Nysa

Laodice of Syria

Lucius

Pythodoris Arshāmid

Lucius

Tiberius of Rome

Antiochus of Syria

Antiochus of Commagene

N

Antiochus of Syria

Laodice of Syria

Laodice Arshāmid

Laodice of Syria

Demetrius of Syria

Demetrius of Syria

Laodice of Syria

Artémie of Lyon

Antiochus of Syria

N of Commagene

Ptolemy of Egypt

Aka of Commagene

Agivald des Franken

Cleopatra of Syria

N

Laodice

Garibald Bayern

Cleopatra of Egypt

Lucile d'Alsace

Ptolemy of Egypt

Ariobarzanes of Cappadocia

Tryphaena

Cleopartra of Egypt

Claudia Balbilla

Isias of Commagene

Mithradates of Pontus

Mithradates of Pontus

Laodice of Syria

Charles of Franks

Athenais

Bernard of Franks

Ptolomaeus of Commagene

Phriapatius of Parthia

Chrothais des Francs

Chrothais a concubine

Petronius

Berenice of Commagene

Artabanus of Parthia

N Sachsen

Apama of Bithynia

Mithradates of Parthia

N

Antiochus of Commagene

N

Mithridates of Commagene

Gotarz of Parthia

Mithridates of Commagene

Isias of Commagene

Mithridates of Media

Tigranes of Armenia

N

Bilit Ashi Abatum

Aryazata of Armenia

Ariobarzanes of Media

N

Tigranes of Armenia

Begga d'Andenne

Antiochus of Commagene

Hutoma of Armenia

Artavasdes of Atropatene

Antiochus of Commagene

Cleopatra of Pontus

Aka of Commagene

N

Castor of Galatia

Iotape of Commagene

N of Galatia

Iotapa of Artopatene

Petronius

N of Galatia

Petronius

Petronius

Antiochus of Commagene

Petronius

Petronius

N

Laodice of the Commagene

Sextus

Anicia

Petronius

N

Isias of Commagene

N

Gnaeus

N

Lucius

N

Lucius

Petronia

Sextus

N

Sextus

Titus

Publius

Gaius

Caecilia

Fulvia

Marcus

Marcus

Gaius

N

Gavia

N

Annia

N

Gavia

Lucius

N

N

Lucius

Quintus

Anicius

Aurelius

Patriarch the Chaldean

Lucius

N

Numisia

Gaius

Proba

Joktan the Semite

Huang Di Hsia

Gaius

N

Camuria

N

N

Chang Hsia

Xi

Marcus

Lucius

N

N

Jobab

Hsuan Hsia

Lei Zu 

Lucius

Marcus

Bachia

Lucius

Faustus Anicius

Hoshaiah

'Abin

N Hsia

Chang

N

Valeria

Iunius

Faustus Anicius

Jesharelah

N

Hobba

Chiao Hsia

N

Marcus

Lucius

Marcus

Iunius

Vitellia

Petronius of Rome

Iulianus Anicius

Iuliana Asinia

Bu of the Chou Dynasty

N

Rawq

N Hsia

N

Marcus

Saufeia

Marcus

Gaius

N

N

Ju of the Chou Dynasty

N

Pi

Di Hsia

N

Calpurnia

N

Marcus

N

Gaius

N

Nicomachus Anicius

N

Gong of the Chou Dynasty

N

T'ang of the Shang Dynasty

Hou Hsia

N

Porcia

Marcus

N

Gaius

N

Anicia

Lucius

Lucius

Gaius

Qing of the Chou Dynasty

N

N

N Hsia

N

Marcus

N

Decimus

N

Auchenia Bassa

Caesonia

Marcus

Valerius

Lucius

Valeria

Huang of the Chou Dynasty

N

Ta of the Shang Dynasty

Yu Hsia

N

Audentia

Gaļus

N

Decimus

N

Ennodius

Junia

Lucius

Coelia

Lucius

N

Cha of the Chou Dynasty

N

Tai of the Shang Dynasty

N Hsia

N

Gaļus

N

Lucius

N

Ennodia

Valeria

Claudia

Lucius

N

Hui of the Chou Dynasty

N

T'ai of the Shang Dynasty

N

Pi Hsia

N

N

Marcus

N

Magna

Claudia

Lucius

N

Gong of the Chou Dynasty

N

T'ai of the Shang Dynasty

Pi

N

Marcus

N

Julius of Rome

Gaļus Minor

Minicia

Helvidia Priscilla

Gao of the Chou Dynasty

N

Zhong of the Shang Dynasty

N

Decimus

N

Eparchia

Claudia Minor

Quadronia

Ya of the Chou Dynasty

N

Zu of the Shang Dynasty

N

N

Magna Major

Pontius

Octavia Minor

Clodius

Gong of the Chou Dynasty

N

Zu of the Shang Dynasty

N

Gertrude Bayern

Siegfried Stade

Junia

Pontius

Marcus Hermogenianus

Gu of the Chou Dynasty

N

Zu of the Shang Dynasty

Pi

Marcus

Pontius de Bordeaux

N

Marcus Hermogenianus

Macrinia

Ji of Chou

N

Xiao of the Shang Dynasty

Pi

Arnoald de Metz

Clodia Marcella

N

Laberia Pompeiana

Wen-wang of Chou

N

Wu of the Shang Dynasty

N

Idoberga

N

Celsinus

Wu-wang of Chou

N

Zu of the Shang Dynasty

Pi Keng

Ode d'Amay

Quintus Fabius

Tscheng-Wang of China

N

Geng of the Shang Dynasty

Pi Mou

Fabia Fuscinella

Publius Fuscianus

N

Wu of the Shang Dynasty

Pi

Quintus

Fuscinella

T'ai of the Shang Dynasty

Pi

Celsinus

Quintus

N

K'ang-wang of China

Di of the Shang Dynasty

Pi

Celsinus

N

Fabia

Publius

Tung of China

Zhou of the Shang Dynasty

N

Adelphius de Limoges

Clodius

N

Fuscinilla

Mu-wang of China

N

N Shang

N

Demetrias

L of Rome

N

Tschi-fah of China

N

N Shang

Ta

L of Rome

Tscheng of China

N

N

Hermogenianus

Pompeius of Rome

N

Li-wang of China

N

Petronius of Rome

N

Bor of the Huns

Hsüan-wang of China

N

Faltonia of Rome

N

Dama of the Huns

Yu-wang of China

N

Demetria

Kaled of the Huns

Ly-sze of China

Qiang

Anicia

Kave of the Huns

N of Media

Baosi

Nicomachus Anicius

Kear of the Huns

N

Auchenius Bassus

Lucius

Biler of the Huns

N

Faltonius de Limoges

Auchenia Bassa

Lucius

Kadar of the Huns

N

Turrenia

Lucius

N

Othmar of the Huns

N

Lucius Honoratus

Venusta

Tarkens of the Huns

N

Turrenia Honorata

N

Bondefard of the Huns

N

Aurelia

Bukem of the Huns

N

Auchenius Bassus

Chamad of the Huns

N

Auchenius

Budli of the Huns

N

Turrenia Honorata

Beztur of the Huns

N

Ruricius de Limoges

Anicius

Gaius

Mike of the Huns

N

Quintus

Gaius Orfitus

Mirka of the Huns

N

Aurelia

Gaius Orfitus

Maceia Cethegilla

Ompud of the Huns

N

Anicia

Rusticana

Vitrasia

Kulche of the Huns

N

Furius

N

Zevent of the Huns

N

Fidius

Hiberie de Limoges

Fabiola

Leel of the Huns

N

N

Zamur of the Huns

N

Zemtur of the Huns

N

Fidia

Toxotius

Bolug of the Huns

N

Toxotius

Maecius

Bolchu of the Huns

N

Ommacius of Averne

Laeta Toxotia

Paula

Zultan of the Huns

N

Iberia

N

Constantina

Berend of the Huns

N

N

Kadcha of the Huns

N

Leth rex Langobardorum

Oposch of the Huns

N

Kildeoch rex Langobardorum

Ethei of the Huns

N

Godehoc rex Langobardorum

N

Szemen of the Huns

N

Claffo rex Langobardorum

N

Turda of the Huns

N

Winigis

N

Bendekuz of the Huns

N

Waccho rex Langobardorum

N

Attila of the Huns

N

N

N

Ardaric of the Gepidae

Ellak of the Huns

Constantius of Rome

Elemund of the Gepidae

Julia

Waldrada Longobard

Galla Placidia

Ascama of Huns

Achiulf of Goths

Clotaire of Franks

Ermanaric of the Getae

Hunimund of the Goths

N

Austrigusa of the Gepidae

N

N

Charibert roi d' Aquitaine

N

Brunulphe d' Ardennes

Theodemir

Sichilde d' Ardennes

Chilperic

Theudericus rex Italiae

N

Childebrand de Bruyeres

Ereleuva a concubine

Amand

Alpaide de Bruyeres

N

N of the East Franks

Fulberte

Clotilde

Childericus rex Francorum

N

Audofledis des Francs Saliens

Ega

Basena Frankenkönigin

Erchembaldus of the Franks

Richomir of Burgundy

Lendisius of Peronne

Gerberge of Burgundy

Eticho Elsaß

Leudefindis

Garitrude d' Hamage

N

Clotaire of Franks

Dagoberchtus rex Francorum

Lothar

Berthetrude of Burgundy

Eticho Elsaß

Siegebert des Francs

Alberich Nordgau

N of Austrasia

Eberhard Nordgau

Ganna

Regintrude of Austrasia

Meginhard Nordgau

N

Berswinde des Francs

N

Eberhard Nordgau

N

Bodilon de Tréves

Eberhard Nordgau

N

Konrad Lahngau

Chimnechild of Burgundy

Swanhilde Hamaland

Evesna des Sachsen

Udo Lahngau

Sigrade de Soissons

Adelinda

Gebhard Lahngau

N

N

Berenger de Friaul

Gerhard Paris

Hunroch of Friuli

Udo Lahngau

N

Faroald di Spoleto

Ariulf di Spoleto

Beggo Paris

N of Friuli

Charles of Franks

Theodelap di Spoleto

N

Carloman des Francs

Thrasamund di Spoleto

N

Chrothrudis de Trčves

N

Engeltrude of Paris

Rotrude des Franken

Gisulf duc di Frioul

Alard Spoleto

Grimoald of Benevento

Garibald Bayern

Kaarle of Charlemagne

N of Alard

Romilda Bayern

Gundoald Asti

Alpais d Saint-Pierre d Reims

N

N di Benevento

Waldrada Longobard

Himiltrude

Aribert of Lombady

Hartrad des Franken

Ita of the Lombards

Robert of Longobards

Ruthard des Franken

N

Harinada

Guelph des Franken

N

N

Irminswinda

Welf Altdorf

Gebhard von der Wetterau

Gerold Vinzgau

Udo von der Wetterau

Irmentruda Nagolzgau

Ida

Imma of the Alamanni

Budli of the Huns

Ruthard des Franken

Ansulf

Kia of Huns

Warin des Franken

Ansfrid

Tengriqut of the Huns

N

Konrad im Linz-und Argengau

Odilia

Ansbrand of the Langobards

N

Aribert of Lombady

Tumen of the Huns

N

N

Perctarit of the Langobards

Batur of the Huns

N Luandi

Isanbart des Franken

Hildebrand Spoleto

Cunincpert of the Langobards

N

Kokkhan of the Huns

N

Liutpert of the Langobards

N

N

Liu

Theoderada

N

Adellinde Spoleto

Gaozu of Han

N

Elchishye of the Huns

Wang

Heilwig des Franken

Tassilo Bayern

Hugues of Austrasia

Qutighu of the Huns

Bernhard

Hui of Han

Segarde Bayern

Hugues of Austrasia

N

N of Han

Imma of Nonnberg

Alberic of Austrasia

N

N

N

Ahijah beni David

N

Thietrade des Francs

Hugobert Bayern

Nahum beni David

Judith Welf

Gaozu of Han

Bodilon de Tréves

Ukba beni David

N

Hulugu of the Huns

Wen of Han

Lord Bo

Adele de Trčves

Huna beni David

N

Aha of Kafri

Norbert d' Aquitaine

Khukhenye of the Huns

Dowager Bo

Sigrade de Soissons

N

Abba

Rolinde d' Aquitaine

Uchilonoti of the Huns

N

Jing of Han

Lady

Theodhard of Tongres

Nathan beni David

Aivu of Babylon

N

Bertha of the Merovingians

Khukhenye of the Huns

N

Dou

Theodrada of Tongres

Dagoberchtus rex Francorum

Nehemiah beni David

Abba of Babylon

N

Liu

N

Dou

Ragentrude of Austrasia

Ukba beni David

N

N of Babylon

N

Wu of Han

Eticho Elsaß

Shi of Hsiung-nu

N

N

Regintrude of Austrasia

Abba beni David

N

N

Chwangu of Han

Adalbert Elsaß

Shi of Hsiung-nu

N

Wang

Zang

Haninai beni David

Kahana beni David

N

N

Haicho Elsaß

Berswinde des Francs

Shih of Hsiung-nu

N

Wang

Zang

Nechemiah beni David

Zutra beni David

N

Hugo Tours

Ingina

Shih

N

Zang

N

Addah al-Palestin

Bustanai beni David

Kahana beni David

N

Adelaide Tours

N

Chiang of the Southern Xiongnu

N

N

Gaon beni David

Shahrijar

Huna beni David

N

Ava Tours

Liu

N

Yomtov Ruzbihan

Izdundad of Iran

Zutra beni David

N

Liu

N

Judith

N

Ahunai beni David

N

Pepin of Italy

Liu

N

N

Hofnai beni David

N

Bernard of Italy

Liu

N

Haninai beni David

N

Chrothais des Francs

Liu

N

N

Habibai beni David

Liu of Turks

N

Bustanai beni David

Theodoric of Septimania

Tsugu

N

Gaon mi-Sura

N

Tsugu of Turks

N

N Aivu

Guilhem of Toulouse

Hasan

N

N

Charles of Franks

Hisdai beni David

Khusro of Iran

Mengsen

N

Alda des Francs

N beni David

Mengen

N

Pepin of Vermandois

Kavadh of Iran

Chrothais a concubine

N

Istemi

N

Lamicho of the Lombards

Yazdegerd of Iran

Judith von der Wetterau

Sirin of the Hephthalites

N

Lethuk of the Lombards

Izdundad of Iran

N

Pippin rex Francorum

N

Hildiok of the Lombards

N

N

Gero Alsleben

Carloman roi des Francs

Gudeoc of the Lombards

N

Adela Alsleben

Bertrada of Laon

Claffo of the Lombards

N

Adele

Hildulf of the Lombards

N

Lothar Stade

Gisulf di Frioul

N

Gudeoc of the Lombards

Alvericus Stade

Cunigundis des Francs

Hildigis di Frioul

N

Albhari of the Lombards

Gibica of the Burgundii

Aleidis

Concubine

N

Waltari of the Lombards

N

Godomar of the Burgundii

Ovida der Burgunder

Norburgis

N

N

Hilderic of the Burgundians

Vseslav of Polotsk & Vitersk

Gebicca of the Burgundii

Geberich of the West Goths

N

Gleb of Minsk

Aoric of the Visigoths

N

N

Hrotildis

N

Grasulf di Frioul

N

Authari of the Lombards

Gundahar of the Burgunds

Audoin of the Lombards

Walderich Xanten

Winilinda

Agilmund of Burgundy

Grimhild of Burgundy

N

Kunigunde des Francs

Ute

Aoric of the Visigoths

Hrothildis of Burgundy

Ealhild of the Lombards

Rocesthes de los Visigodos

Alaric of Visigoths

N

Bisin of the Thuringians

N of Thuringia

Ermenfrit of Thuringia

Gertrud Anrep

Atawulf of the Visigoth

Menia

Hrothildis Westgonten

Ataulfe of the Visigoths

N di Frioul

Rodelinde

Herbert de Peronne & de S Quentin

Galla Placidia

Eurica of the West Goths

Adalgis

Thrasamund of the Vandals

N

Desidarius of Longobards

N

Amalaberga of the Vandals

N

Amalafrida

Mundéric of Austrasia

Mummolin des Francs Ripuaires

Bobon of Austrasia

Arthemia de Genčve

N

Gerberge of Lombards

Godin of Austrasia

Warnachaire de Burgondie

Sigolene of Austrasia

Armembert de Burgondie

Marie

N of Burgundy

N

Ansbrand of the Langobards

N

Sigiprand of the Lombards

Ansbrand of Lombards

Theoderada

Sophia Kokenhusen

Ansa of Lombards

N

Cunegundis de Vermandois

N

Pépin Heristalilainen

Childebrand des Francs

Nibelung de Madrie

Alpaide de Bruyeres

N

Nibelung de Madrie

Nibelung Propriétaire de Baugy

Theodoric of Septimania

Theoderic de Vermandois

N

Bertha of Autun

N de Vermandois

N

Alda des Francs

N

Adalhem of Poitiers

Emenon of Poitiers

N

Robert of Worms & Rheingau

Adalelme de Troyes

Eudes de Troyes

Luitgardis de Troyes

Waldrada of Orleqns

N

Hija de Troyes

Aleran de Worms

Konrad im Linz-und Argengau

Wandilmodis de Worms

Konrad Auxerre

N

Adelaide Tours

Walbert d' Ardennes

Rudolf Hoch-Burgund

Hugo Tours

Waudbert de Lommois

Liutfried Tours

Charles of Franks

Waudbert de Lommois

Lucilla

Waldrada des Etichonen

Ava Tours

Hieronumous

Waudbert de Lommois

Amalberge Thuringia

N

Richard de Rouen

Chrothais a concubine

Waudbert de Lommois

Clothide of the Ostragoths

Richard Amiens

Ercheswindis

Rudolf Hoch-Burgund

Waudbert de Lommois

Amalberge de Landen

Balduin Metz

N

Berthilde of Thuringia

N

Boso of Italy

Waudbert de Lommois

Boso Arles

Boso roi de Provence

Vincent de Hainault

Boso Arles

N

Willa Hoch-Burgund

Adeltrude de Hainault

N

N

Wautride de Lommois

Richardis Arles

Waudbert de Lommois

N de Lommois

Theodo Bayern

Rudolf im Elsaß

Adalbert Thurgau

Richeut

N

Theudobert of Bavaria

Kuno Rheinfelden

Burchard Schwaben

N

Aldegonde of Bavaria

Folchiade of Salzeburg

N

Klaus Hastfer

Judith Friuli

N

Adelheid Rheinfelden

Burkhard Schwaben

N Nellenburg

Liudolf Sachsen

Liutgard Nellenburg

Liutgard Sachsen

N

Oda Billung

Bertha Schwaben

Eberhard Friaul

Vladimir of Kiev

Adalhard Cysoing

Yaroslav Viisas

Eberhard im Zürich & Sülichgaus

Gisela of Bavaria

Radagast of the Heruli & Wenden

Rogniede of Polotsk

Swanaburc

Wisislaus of the Obodrites

Aribert of Lombady

Regilinde Schwaben

Vislas of the Obodrites

Gubertina of Granada

Godepert of the Lombards

Tytilus of the East Angles

Ebberhardt de Zurich

Hagiza of Jutland

N

Redwald of East Anglia

Björn of Sweden

Gisela im Zürichgau

Aribert of the Obodrites

Reginpert of Turin

N

Ragnhard de Cambrai

Erik Voittoisa

Gisčle de Zurich

Billung of the Obodrites

Aribert of the Lombards

Regenheri of East Anglia

Segnius of Alemannia

Izyaslav of Kiev

Ingeborg of Sweden

Billung of the Obodrites

Mandana

Petrussa of the Lombards

N

Ragnatrude of East Anglia

Ragnahari of Alemannia

N

Ólįfr Sylikuningas

Mieceslas of the Obodrites

Hildegarde

Theodarada

N

Clothilde of Ailemannia

N

Skoglar-Toste

Rodigastus of the Obodrites

Jutta

Premysl of Bohemia

N

Vsewolod of Strezhev

Sigrid Suurineuvo

Mistui of the Obodrites

Antonia

Pan of Bohemia

Wlazko of Polotzk

N

Mieceslas of the Obodrites

N

Neramysl of Bohemia

Cech of Bohemia

N

Medea Sarmatien

Mnaata Böhmen

Krok of Bohemia

Pannonia

Ingigerth of Sweden

Mistui of the Obodrites

Vojen Böhmen

Hruba

Libuse

N

Erik of Pluffow

Unislaw Böhmen

Streislava

N

Antonia of Pluffow

Kresomysl Böhmen

Blanka

Mieceslas of the Obodrites

N

Neklan Böhmen

Libuse

Astrid of the Obodrites

Eyle Mieceslas

Libuše

Sophia

Sophia Mieceslas

Hostivit Böhmen

N

Bifols Wolfchinie

Mieszko of Poland

Ponislava of Bohemia

Bykolova

Borzivoy Böhmen

Descendant of Boemus

Hraboslav de Bohźme

Boleslaw of Poland

Vratislav of Bohemia

Miloslava of Bohemia

N

N

Slavibor of Mielnik

Yaropolk of Turov

Boleslaw of Boleslav

Ludmila of Mielnik

Dobrawka of Boleslav

Ponislava

Bolzene de Stochou

Fürst der Heveller

Drahomira in Böhmen

Mieszko of Poland

N

Fürst der Heveller

Bacqlabic des Heveller

Tugumir der Heveller

N

Dobromir der Heveller

N

Emnildis Polen

N des Sachsen

Erenfried im Bliesgau

N des Sachsen

Eberhard Keldachgau & Bonngau

Konrad Auxerre

Erenfried Keldachgau & Bonngau

Adelgunde Burgund

N Grabfeld

Judith Friuli

Hermann Pfalzgraf bei Rhein

Baudry de Zulpichgau

Richwara Schwaben

N

Liutfried Tours

Hucbald Dillingen

N

Gertrude of Poland

Hunroch of Friuli

Erenfried Lothringen

Hucbald Dillingen u Donauwörth

Eberhard Friaul

Engeltrude of Paris

Kaarle of Charlemagne

Heilwig Friaul

Ludvig of Holy

Hildegarde

Gisela of Bavaria

Welf Altdorf

Judith of Bavaria

Heylwig Dillingen

Heilwig des Franken

Isanbart des Franken

Hunfrid of Istria

Adalbert Rätien und Thurgau

N

Ulrich Thurgau

N

Adalbert Thurgau

N

N

Dietbirg Thurgau

Richeza of Lotharingia

Eberhard Friaul

Judith Friuli

Gisela of Bavaria

Liudolf Sachsen

Otto Sachsen

Oda Billung

Poppo im Grabfeldgau

Heinrich of Germany

Adalbert Babenberg

Heinrich Babenberg

N

Hedwige Babenberg

N

Otto of Holy

Judith Friuli

Dietrich i Westfalen uv Ringe..

Mathilde

Otto of Holy

Reginhilde Friesland

Rudolf Hoch-Burgund

Adelaide of Burgundy

Bertha Schwaben

Madilta Sachsen

Niketas Skleros

Konstantinos Skleros

Gregoria Mamikonean

Theophano Skleraina

Bardas Phokas

Leo Phokas

Franco

Sophia Phokas

N Maleine

Walah

N

Anastasia of Turov

Eulalia

Otto Weimar

Bubo

Wilhelm Weimar

Theodo

N

Eggiwiz

Wilhelm Weimar

Poppo im Grabfeldgau

Ada

Wilhelm Weimar

Poppo

Nordbert des Rupertiners

N

Adela Henneberg

N

Williswind des Rupertiners

N

Hans Tiesenhausen-Erla

N

Wittekind Wettin

Dietgrim Wettin

Theodoric of Rochlitz

Christian af Sermunt

Juliana Rochlitz

Ditmar Wettin

Bossena Pleissen

N

N

Otto Weimar

Christian im Gau Serimunt

Otto Raveningen

Mainier of Austrasia

Willa Raveningen

Gainfroi of Austrasia

N of Haudre

Thietmar der Nordmark

N

N of Haudre

Thietmar Merseburg

N

Siegebert des Francs

Gauthier des Francs

Hitta Merseburg

Gislebert Toxandrien

Albéric

Dagoberchtus des Francs

Gero der Nieder-Lausitz

Dagobert of the East Franks

Hildegard

Aubri de Blois

Chimnechild of Burgundy

Thietmar der Nieder-Lausitz

Clodomir of the Franks

Eurgen

Hermann Sachsen

Aubri de Blois

Adčle des Francs

Oda von der Lausitz

Adelheid de Milhaud

Richimir of the Franks

Ildegonde di Lombardia

Suanehild Nordmark

Theidlindis de Blois

N

Eorcenbert of Kent

Reinhild Beichlingen

Theodomir of the Franks

N

Hildegarde Westerbourg

Giselbert Toxandrien

N

Mechtilde

Clodius of the East Franks

Hastila

N of Franks

Marcomir des Francs

N

Ingerman de Hesbaye

N

Eberhard de Hesbaye

Pharamond rex Francorum

N of Hesbaye

N

Himbald

Régnier de Mons

N

Hatilde

Hodesh

Ludvig of Holy

Thuringbert de Neustrie

Adelbertus of Moselle

Lothar of Italy

Ingramm d' Hesbaye

Walbert d' Ardennes

Dagobert des Francs

Ermengardis d' Hesbaye

N

Argotta of the Ostrogoths

Genebald des Francs Ripuaires

Ermengarde des Francs

Landrée d'Herbauges

Brunulphe d' Ardennes

Régnier de Hainaut

Argotta des Francs Ripuaires

N

Hugo Tours

Brunulphe d' Ardennes

Ferreolus of Rodez

N

Irmingard de Tours

Alberic de Hainaut

Crotechilde the Ostrogoth

Lucilla

Ava Tours

Walter de Hainaut

N

Dode of Rheims

Alberon of Mons

Walter de Hainaut

N

Alberon of Mons

Walter de Hainaut

N

Alberada de Mons

Malberte de Hainaut

N

Régnier de Hainaut

Hedelberge de Namur

N

Balduin Metz

Richard Burgundy

Richardis Arles

Adelheid Hennegau

Konrad Auxerre

Adelaide Auxerre

Waldrada des Etichonen

Widukind Engern

Wigbert

Waltbert i Graingau u Threcwi..

Geva of Denmark

Ordrad

Bernard of Franks

Bernhard

Dietrich i Westfalen uv Ringe..

Echbert Sachsen

N Sachsen

Lambert Löwen

N

Childebrand des Francs

Ansegisel

Theoderich Autun

Martin de Laon

Mathilde Sachsen

Rolande of the Fanks

Begga d'Andenne

Dietrich Riparian

Bertrade de Prüm

Ida Ripuarien

Charles of Franks

Theodora

Aldana of Austrasia

Lievin Trier

Lambert Löwen

Ruodhaid Trier

Hįlfdan of Haithabu

Willigarde Bayern

Harald of Haithabu

Dag Frode

Godfried Friesland

Helga Frode

Kunigunde Weimar

N

N

Diederik Kleef en Teisterband

Lothar of Italy

Reginhilde Friesland

Elias Grail Lohengrin

Hlothar de Lorraine

Baarte Teisterband

Irmingard de Tours

Theodoric

Adwige Löwen

Gisela des Francs

Diederik Kleef en Teisterbant

Diederik Kleef

Liudolf Sachsen

Reynald Kleef en Teisterbant

N

Balderic van de Betuwe

Waldrada of Worms

Ludolph Kleef van Teisterband

Ida Henegouwen

Beatrix Kleef

Richfried van de Betuwe

Oda Billung

Jan Kleef en Teisterband

Isabella Henegouwen

Walterus Teisterband

Oda Saksen

Adelheid Aquitanie

Beatrix Teisterband

Boudewijn Kleef en Teisterbant

N

Michael of the Byzantine

Constantia

Robbrecht Kleef

Procopia

Herwisindis of Betuwe

Audran of Friuli

Engertrude Friuli

Desidarius of Longobards

Lodewijk Kleef

Ansperge of Lombardy

Ansfried Hoey (Huy)

Ansa of Lombards

Lambert of Louvain & Brussels

Kunigonde Hoey

Herinsindis Kleef

Hilsondis Streijen

Berengar Namur

Adele Namur

N

Charles Kaljupää

Ludvig Änkyttäjä

Ermentrude d'Orléans

Charles of Franks

Wulfhard des Franken

Adalhard des Franken

Beggo Paris

Adelais de Paris

Susanna Paris

N

Alpais d Saint-Pierre d Reims

Ęthelwulf of England

Alfred of England

Eahlmund of Kent

Osburgh of Hampshire

Esne

Ludvig of Frange

Mucel

N

Ęthelred of the Gaini

N

Edawart of England

N

Pybba of Mercia

Wiglaf of Mercia

Cuthbert of Mercia

Cundwalh of Mercia

Wigmund of Mercia

Cuthred of Mercia

Cundwalh of Mercia

N

Cnebba of the Angles

Ealhswith of England

Carolus duc de Lothier

Cynethryth of Mercia

Eanburg

Centwine of Mercia

N

Cynewald of the Angles

N

Cynreow of Mercia

N

Creoda of the Angles

N

OgIva of Wessex

Bassa of Mercia

N

Pybba of Mercia

N

Genger of the Scythians

Eadburga of Mercia

Cuthbert of Mercia

N

Eawa of Mercia

N

Franco of the Scythians

Heinrich of Germany

N

Osmod of Mercia

N

Esdron the Troijan

N

Ęthelred of England

Gerberge Sachsen

Ceolwulf of Mercia & Kent

Eanulf of Mercia

N

Gelio the Troijan

N

Gerberga de Basse-Lorraine

Ęthelhelm of Wessex

Mathilde

Ęlfflęd of Mercia

Thingfrith of Mercia

N

Basabiliano the Troijan

N

Wulfthryth

Aeron

Eanburg

N

Plaserion the Troijan

N

Elfleda of Wessex

Gozelo im Bidgau

Ęthelred of the Gaini

N

Plesron the Troijan

N

Godfrey of Verdun & Ardennes

Aethelwulf of Mercia

Eliacor the Troijan

N

Uda Metzgau

Aethelglyth of Mercia

Eadburga of Mercia

Gaberiano the Troijan

N

Adela Löwen

Adelaide de Ardenne

N

Plaserion the Troijan

N

Hermann Sachsen

Antenor the Troijan

N

Matilda Billung

Priam the Troijan

N

Hildegarde Westerbourg

Giselbert Toxandrien

Helenos the Troijan

N

Odacar d'Ardenne

Plesron the Troijan

N

Wigerich Lothringen

Ermengarde des Francs

Basabiliano the Troijan

N

N

Alexandre the Troijan

N

Gozelo im Bidgau

Priam of the Cimmerians

N

Régnier de Mons

Gentilanor of the Cimmerians

N

Kunigunde de Hainaut

Ludvig Änkyttäjä

Almadius of the Cimmerians

N

Ermentrudis d Francs Occident..

Gerhard Paris

Dilulius of the Cimmerians

N

Adelais de Paris

Leuthard Fezensac

Helenus of the Cimmerians

N

Rotrude des Franken

Plaserius of the Cimmerians

N

Adalhard Metz

Dilulius of the Cimmerians

N

Adalhard Metz und vom Moselgau

Baudoin

Marcomir of the Cimmerians

N

Gottfried Verdun

N

Grimhild

Priam of the Cimmerians

N

N

Helenus of the Cimmerians

N

Antenor of the Cimmerians

N

Gerhard im Metzgau

Hadrian of Orleqns

Marcomir of Sicambri

N

Matfried of Orleqns

Antenor of Sicambri

N

Matfried Orléans

Waldrat

Priamus of Sicambri

N

N

Helenus of Sicambri

Cambra

Uda Metzgau

N Orleans

Diocles of Sicambri

N

Balduin Metz

Bassanus of Sicambri

N

Otto Sachsen

Adelheid Metz

Gozelo of Upper Lorraine

N

Oda Sachsen

Richardis Arles

Clodimir of Sicambri

Hedwige Babenberg

Aethelbert Sachsen-Billung

Nicanor of Sicambri

Orcades of Norge in Orkney

Wichmann Hamaland

N of Billung

Ošinn of Norse Myth

N

N of Norge

Wichmann Hamaland

Amelung of the Billunger

Melli Friesland

Scyld of Hrethgothland

Marcomir of Sicambri

N

N

Bennid of the Billunger

N

Fridleif of the Danes

Frejya the Goddess of Love

Clodius of Sicambri

Elidure in Britain

N

Gefion

Antenor of Sicambri

N

N in Britain

Ekbert Hamaland

Amalung of the Billunger

Fródi of the Danes

Ošinn of Norse Myth

Clodimir of Sicambri

N

N

Billung Sachsen

Oda Verdun

Wichmann

Fridleifr of the Danes

Hulmul

Merodachus of Sicambri

N

Hermann Sachsen

N

N

Hįvarr of the Danes

N

Signe

Eorthe of Esageard

Cassander of Sicambri

N

Imminhild of the Billunger

Mathilda of Saxony

Frederunda

N

Ricbert des Sachsen

Fródi of the Danes

N

N

Antharius of the Sicambri

N

Hildegarde Westerbourg

Asig Hessengau

Reginbert des Sachsen

Vermundr of the Danes

N

Franco of the West Franks

N

Arthafel in Britain

Eberhard de Lebarten

Ekbert des Franken

Frenkin

Ólįfr of the Danes

N

Chlodio des Francs

N

Haduwy Hessengau

Eidol in Britain

Eberhard de Lebarten

Baba of the Bardonin

Dan of the Danes

N

Marcomir des Francs

N

Rydon in Britain

N

Otton de Lebarten

Amaltrude de Saxe

Ida des Sachsen

Frode of the Danes

Dampi

Chlodomer des Francs

Cambra of the Sicambri

Rytherch in Britain

N

N

Carloman roi des Francs

Fridleif of the Danes

N

Antenor des Francs

N

Sophia Kukenois un Polotzk

Sawl in Britain

N

Barbe de Lebarton

Ida des Francs

Frodi of the Danes

N

Ratherius des Francs

N

Pyr in Britain

N

Otto de Linselstein

Gerberge of Lombards

Ingild of the Danes

N

Richemer des Francs

N

Capoir of the Druids

N

Lukharde de Linselstein

Frode of Denmark

Hilda of the Vandals

Odomar des Francs

Grotte

Manogan

N

N

Ingiald

N

Marcomir des Francs

Ascyla of the Franks

Lear of Britain

N

Rurik Halland

N

Frodi of the Danes

N

Anna of Arimathea

Frode Halland

N

Halfdan of the Danes

Meurig of Britain

Chlodomir des Francs

Bran of the Silures

Halfdan

N

Hilda of the Vandals

Coel of Britain

Farabert des Francs

Beli the Cambrian

Rörik of Lejre

N

Hroar of Roeskilde

Ambri Asdingi

Victoria of the Iceni

Sunno des Francs

Hasilda of the Rugij

Penardim

Tarcondarius

N

Yngwin of Goths

Raus Asdingi

Athildis of Britain

Caradoc of Britain

Childéric des Francs

N

Don

Castor of Galatia

Sigris

N Asdingi

N

Coellyn of Britain

Valdar of Roeskilde

Marcomir of the Franks

N

Sextus Anicius

Joseph of Arimathea

N

N

Visimar Asdingi

N

Ystradwl of Siluria

Eurgain

N

Quintus Anicius

Enygeus of Arimathea

Brogitarix of Galatia

Nobril of Northumberland

Gaiseric of the Vandals

N

Cartismandua

Fautus Anicius

Seia Maxima

N

Deļotaros of Galatia

Ogne of Northumberland

Gaiseric of the Vandals

N

Vesia Rustica

Sextus Severianus

N of Galatia

N

N

Theodosius of Rome

Sextus Severianus

Berenike of Pergamum

Augustus of Rome

Faustus Anicius

Sextus Severianus

N

Deiotarix Quadratus

Amyntas of Galatia

Ęlia of Spain

Gonobaud des Francs Ripuaires

Huneric of the Vandals

N

Sinorix of Galatis

Attalos of Pergamum

Artemidoros of the Trocmii

Theodosius of Rome

Merogais des Francs Ripuaires

Cocceia

Deļotaros of Galatia

Adobogiona of Pergamum

N

Bauton des Francs

Malaric of the Franks

N

Pomponius Pollio

Marcus

N

Berenike

Attalos of Pergamum

Camissares of Caria

Aelia des Francs

Mallobaudes of the Franks

N

Licinia

Vitrasia

Marcus Libo

Attalos of Pergamum

Antiochos of Syria

Datames of Caria

N des Francs

N of the Gauls

Flavius in Greece

Adobogiona of Galatia

Annia

Rupilla

Caius

N

Eumenes of Pergamum

Antiochis of Syria

Ariamnes of Caria

N

Leontios of Athens

N

Fausta

Fundania

Bassus Iulius

Apollonis

N

Orophone of Cappadocia

N

Aelia of Athens

Eutropious of the Gordiani

Dytilaos of the Tectosages

Quadratus Iulius

N

Ariarathes of Cappadocia

N

Berenike of Pergamum

N

Amyntas of the Tectosages

Claudius

Quadratus Iulius Asinius

N

Ariamnes of Cappadocia

N

Attalos of Pergamum

Laodice of the Tectosages

N

Quadratus Asinius

Asinia

Ariarathes of Cappadocia

N

Marcus Claudius

Antiochis of Pergamum

N

Quadratus Asinius

N

N

Berenike

Nicomachus Asinius

Iulia

Ariarathes of Cappadocia

Iuliana Asinia

N

Stratonike of Cappadocia

Antiochus of Syria

N

Antiochis of Syria

Stratonike of syria

Lucius

N

Claudia

Publius

Marcus

Constantius of the Roman West

Vitoria

Gaius

Hosidia

N

Fulvius

Fulvius

Severus of Rome

Fulvius

N

Bassina of Rome

Fulvius

N

Julia

Fulvius

N

Titus Sabinus

Pompeianus

N

Publius

Fulvia

Titus

Arrecina Clementina

Claudia

Laelius

N

Laelia

Lucius

Titus

Matidia

Titus of Rome

Lucius

Salonia

Julia of Rome

Flavia

Arricidia

Antonius

Marcus

Marcus

N

Urgulania

Marcus

Gnaeus

Engelbrekt Tiesenhausen

Aelius

Lartia

Lucius of Rome

N

Lucius

Tiberius

Avidia

Lucius

Lucius

Lucius

N

Commodus

N

Lucius

N

Aurelia Pompeiana

Aelia

N

Mariana

N

Plautia

Marcus

Gnaeus

Gaius

Gnaeus

Marcus

Marcus

Marcus

Vistilia

Marcus

Salonia

Lucius Scipio

N

Domitia

N

N

Lucius Scipio

Marcus

Gaius

Gaius

Gnaeus Scipio

N

Marcus Cato

Cassia

Marcus

Marcus

Publius Scipio

N

Porcia

Junia

Domitia

Publius Scipio

N

Atilia

Aemilia

N

Lucius Scipio

Livia

Gnaeus

Publius Scipio

Lucius

Domitia

Publius

Marcus

Publius Scipio

N

Lucius Aemilius

N

Cornelia

Marcus

Pomponia

Marcus

N

N

N

Aelius

Cornelia Major

Marcus Aemilius

N

Marcus

Aelius

Aurelia

Lucius

N

Aelius

N

Aemilia Paulla

N

Aelia

N

N

N

Marcus

Aelius

Harald of Roeskilde

Aelius

N

Gaius Calpurnius

Aelia

Gaius Piso

Marcus of Rome

Caius

Lucius Piso

N

Ulpia

Marcus

Lucius Piso

N

Traia

N

Lucius Calpurnianus

N

Decimus

N

Marcus Frugi

N

Marcus Frugi

N

Marcus Frugi

N

Lucius Metellus

N

Lucius Cornelius

Lucius Metellus

Faustus

Lucius Metellus

N

Marcus

Caecilia

N

Hilderic of the Vandals

Marcus

N

Gnaeus Pompeius

Annia

Domitia

Sextus Pompeius

Marcus

Annia

Decimus Frugi

N

Gnaeus Strabo

N Lucilius

Gaius Lucilius

Lucilia

N

Faustus

N